LESROOSTER S.V. DE LIER - SEIZOEN 2018 / 2019

Alle lessen vinden plaats in deel F van de Vreeloohal, mits anders aangegeven.
Zie de tijden voor de Trainingen Turnhal Naaldwijk.
 

Dag / Tijdstip Afdeling Groep / leeftijd Leiding / Afw. locatie
MAANDAG
15.45 - 18.45 uur Turnen A-Selectie Leeftijd t/m 11 jaar 3de divisie Petra/Alysia
17.15 - 18.15 uur Jazzdans (demo) Leeftijd 11 t/m 17 jaar Renate (Achtspr/Gymz)
18.45 - 21.00 uur Turnen A-Selectie Leeftijd 12 jr + ouder 3de divisie Petra/Alysia
19.30 - 20.30 uur Conditietraining Dames / Heren Thomas (hal E)
DINSDAG
09.00 - 10.00 uur Bodywalk Dames/Heren Mieke (Outdoor)
16.15 - 17.15 uur Turnen meisjes Leeftijd 9 t/m 10 jaar Linda
17.15 - 18.15 uur Turnen meisjes Leeftijd 11 t/m 12 jaar Linda
18.15 - 19.15 uur Turnen meisjes Leeftijd 13 t/m 15 jaar Linda
19.15 - 20.15 uur Turnen dames Leeftijd 16 jaar en ouder Linda
20.30 - 21.30 uur Jazzdans (demo) Leeftijd 16 jaar en ouder Petra
WOENSDAG
09.00 - 10.00 uur Gym meisjes/jongens Ouder en kind Yoni en Annemarie
13.30 - 14.30 uur Turnen meisjes Leeftijd 6 jaar Marrie
14.30 - 15.30 uur Turnen meisjes Leeftijd 7 jaar Marrie
15.30 - 16.30 uur Turnen meisjes/jongens Leeftijd 8 jaar (meisjes) + Marrie/Yvonne
15.30 - 16.15 uur Kidsdance Leeftijd 3 t/m 6 jaar Verona/Naomi (Hal D)
15.30 - 16.30 uur Alle Leeftijden (jongens
16.15 - 17.00 uur Jazzdans (demo) Leeftijd 7 t/m 10 jaar Verona/Naomi ([Hal D)
16.45 - 18.45 uur Turnen B-Selectie Leeftijd 8 jaar en ouder Linda/Yvonne
19.00 - 20.15 uur Selectie Jazzdans (wedstrijd) Leeftijd 10 t/m 16 Wieke
20.15 - 21.30 uur Selectie Jazzdans (wedstrijd) Leeftijd 16 jaar en ouder Wieke
19.30 - 21.00 uur Fitness Walk(apr- jul) Leeftijd 16 jaar en ouder Caroline (Outdoor)
19.30 - 20.30 uur Combi Aerobic/Pilatesles Dames/heren Caroline (Achtsprong/gymz)
19.30 - 20.30 uur (Sep-nov en jan-mrt)
DONDERDAG
09.45 - 10.45 uur Bewegen voor Ouderen Dames/Heren 50 + Toos ( hal D)
13.00 - 14.00 uur Bodyshape Dames Andrea ( hal D)
16.00 - 19.00 uur Turnen A-Selectie Leeftijd t/m 11 jaar 3de divisie Petra/Alysia (Turnhal Naaldwijk)
17.30 - 20.30 uur Turnen A-Selectie Leeftijd 12 jaar en ouder 3de divisie Petra/Alysia/Zsolt (Turnhal Naaldwijk)
VRIJDAG
09.00 - 10.00 uur Conditietraining Dames Paula
16.00 - 17.00 uur Turnen kleuters Leeftijd 3½ t/m 6 jaar Linda
17.15 - 18.15 uur Turnen: Springuur Jongens en meisjes vanaf 8 jaar Linda
17.00 - 18.00 uur Acro meisjes/jongens Alle leeftijden Nienke + Laura (hal E)
18.00 - 20.00 uur Acro meisjes/jongens Alle leeftijden Nienke + Laura (hal E)

Home